(0) |
| Гарантия | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Регулювання | Без регулювання |
| Категорія | Кронштейни |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Місце встановлення | Настінні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 43" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 85" |
| Сумісність (діагональ) | 43"-85" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальний винос від стіни, мм | 53 мм |
| Мінімальний винос від стіни, мм | 7.5 мм |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кронштейн для телевізора ATG W2450AB для діагоналей 24"-50" дюймів (4820276050037) 652 грн.
Кронштейн для телевізора ATG W2443RB для діагоналей 24"-50" дюймів (4820276050020) 945 грн.
Кронштейн настінний X-Digital STEEL ST215 Black 426 грн.
Кронштейн настінний X-Digital STEEL ST415 Black 750 грн.
Кронштейн настінний X-Digital STEEL SA220 Black 341 грн.