(1) |
(1) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 5 років |
| Комплект постачання | Кронштейн Метизи Упаковка Інструкція |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір виробу | Чорний |
| Регулювання | За висотою За глибиною Нахил Обертання Поворот Похило-поворотні |
| Розміри | 297 х 68 х 248 мм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут повороту | 180 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм 75x75 мм |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 50" |
| Кут нахилу | -10°~+5° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальний винос від стіни, мм | 200 мм |
| Мінімальний винос від стіни, мм | 65 мм |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кронштейн для телевізора ATG W2443RB для діагоналей 24"-50" дюймів (4820276050020) 945 грн.
Кронштейн настінний X-Digital STEEL ST215 Black 426 грн.
Кронштейн настінний X-Digital STEEL ST415 Black 750 грн.
Кронштейн настінний X-Digital STEEL SA220 Black 341 грн.
Кронштейн настінний X-Digital STEEL SA245 Black 768 грн.