(0) |
Кронштейн з можливістю нахилу до -15° униз/+3° угору.
Особливості:
| Серия | STEEL |
| Категорія | Кріплення для ТВ |
| Мін. розмір екрану, дюймів | 17.00 |
| Макс. розмір екрану, дюймів | 32.00 |
| Макс. навантаження, кг | 35.00 |
| Мін. відстань до стіни | 46 мм |
| Макс. відстань до стіни | 46 мм |
| Нахил | - 15°/+3° |
| Управління кабелями | Есть |
| Положення отворів (VESA) | 75 x 75 мм, 100 x 100 мм, 200 x 100 мм, 200 x 200 мм |
| EAN | 6902909880285 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кронштейн для телевізора ATG W2450AB для діагоналей 24"-50" дюймів (4820276050037) 652 грн.
Кронштейн для телевізора ATG W2443RB для діагоналей 24"-50" дюймів (4820276050020) 945 грн.
Кронштейн настінний X-Digital STEEL ST415 Black 750 грн.
Кронштейн настінний X-Digital STEEL SA220 Black 341 грн.
Кронштейн настінний X-Digital STEEL SA245 Black 768 грн.