(0) |
Технологія JBL Pure Bass
Випромінювачі діаметром 10 мм із "розумним" дизайном, доповнені форм-фактором bud, забезпечують чисті баси від JBL, дозволяючи вам відчути кожен такт.
Bluetooth 5.3 з підтримкою аудіо LE (*)
Завдяки технології Bluetooth нового покоління, навушники JBL Tune Buds забезпечують потокове аудіо з низьким енергоспоживанням і високою якістю. BT 5.3 дозволяє синхронізувати звук незалежно на кожному навушнику, дозволяючи використовувати або один або обидва навушники одночасно. Можна також ділитися своїм відеоконтентом або музикою з іншим, використовуючи навушники - BT 5.3 дозволяє без проблем передавати звук кільком слухачам. (*) Доступно через оновлення OTA пізніше.
Активне шумозаглушення і технологія Smart Ambient
Слухайте те, що вам подобається, і позбавляйтеся непотрібного шуму. Технологія активного шумозаглушення дозволяє мінімізувати фактори, що відволікають. Функція Ambient Aware дозволяє чути навколишнє середовище, коли це необхідно для безпеки на вулиці, а функція TalkThru дозволяє розмовляти без зняття навушників.
Технологія з 4 мікрофонами для чіткого звуку під час дзвінків
Зручні дзвінки у стереорежимі. Модель Tune Buds має подвійні мікрофони, що забезпечують ідеальну чіткість звуку. Здійснюйте та приймайте дзвінки без сумнівів. Завдяки функції VoiceAware можна вибрати рівень чутності свого голосу, регулюючи обсяг звуку, що надходить від входу мікрофона в навушники.
Заряду акумулятора вистачає на 48 годин використання
Ви можете слухати музику без перерви: навушники працюють 48 (12 + 36) годин від акумулятора або 10 годин і ще 30 годин у футлярі з увімкненою функцією шумозаглушення. Потрібен додатковий заряд? Усього 15 хвилин швидкого заряджання забезпечують ще 4 години відтворення.
Водо- та пиленепроникність
Не бійтеся поганої погоди. Завдяки захисту від води та потовиділення за стандартом IP54, навушники Tune Buds подолають будь-які умови.
Посадка та комфорт протягом усього дня
Не залишайтеся без музики. Конструкція навушників забезпечує ідеальну ізоляцію від зовнішніх шумів, гарантуючи гучні баси та відмінний звук, а також надійну та зручну посадку. Дизайн Owal Tubes дозволяє навушникам щільно та комфортно сидіти у вухах, забезпечуючи природну ізоляцію зовнішніх шумів і вищу якість звуку.
Додаток JBL Headphones
Програма JBL Headphones дозволяє насолоджуватися музикою по-своєму. Налаштуйте прослуховування і сенсорні жести для керування, знайдіть навушники, керуйте рівнем зовнішнього шуму та використовуйте режими "Інтелектуальне аудіо та відео". Звантажуй безкоштовний додаток і дізнайтесь, скільки нових можливостей відкриває він для вас.
| Вага | Наушник: 5,4 г каждый (10,8 г вместе); Чехол с функцией зарядки: 38,8 г |
| Чохол в комплекті | Зарядний кейс |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Опір | 32 Ом |
| Змінні амбушюри | Є |
| Наявність мікрофона | Є |
| Система активного шумопоглинання | Є |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Чутливість мікрофона | -38 дБ |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Розташування мікрофона | На навушниках |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 10 мм |
| Матеріал амбушур | Силікон |
| Час роботи в режимі відтворення музики | До 12 часов |
| Вид бездротового зв'язку | Bluetooth 5.3 |
| Час зарядки | 2 часа |
| Профілі | A2DP v1.3.2, AVRCP v1.6.2, HFP v1.8, DID v1.3 |
| Час роботи в режимі розмови | До 6 часов |
| Ємність акумулятора навушників | Литий-ионный полимер (70 мАч/3,85 В) |
| Ємність акумулятора зарядного кейсу | Литий-ионный полимер (750 мАч/3,7 В) |
| EAN | 6925281972928 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Гарнітура JBL TUNE 720BT White (JBLT720BTWHT) 2 207 грн.
Гарнітура Samsung Galaxy Buds3 (SM-R530NZAASEK) Silver 5 200 грн.
Гарнітура JBL TUNE 770NC Purple (JBLT770NCPUR) 3 405 грн.
Гарнітура Samsung Galaxy Buds3 (SM-R530NZWASEK) White 5 200 грн.
Гарнітура JBL T510BT (JBLT510BTWHTEU) White 1 490 грн.