(0) |
Надійні та продумані — ідеально підійдуть для вашого активного життя
TWS-навушники JBL Endurance Race завжди готові до того, щоб підтримати ваш активний спосіб життя. Вони водо- і пиленепроникні, можуть пропрацювати 30 годин без підзаряджання, а насичене фірмове звучання JBL Pure Bass триматиме вас у тонусі. При цьому вони ще залишаються комфортними, навіть якщо їх не знімати цілий день. Дуже надійна та зручна посадка дозволяє бути активним на пляжі та продуктивним на нараді — навушники щільно прилягають до вушних раковин і міцно сидять у вухах. Активізуйте свого улюбленого голосового асистента, керуйте музикою і здійснюйте дзвінки (ідеальні за звуком, до речі) — лише одним дотиком сенсорної кнопки. Якщо вам знадобиться чути те, що відбувається навколо, активуйте функції Ambient Aware — якість звучання навколишнього світу буде такою ж високою.
Головні особливості:
Фірмовий звук JBL Pure Bass Sound
З яскравим звучанням і насиченими басами динамічних 6-міліметрових випромінювачів ви не просто чутимете музику, а буквально відчуватимете її.
До 30 годин автономної роботи
10 годин роботи навушників на одному заряді акумулятора та ще 20 годин у кейсі не дадуть вам пропустити жодного такту вашої улюбленої музики. Потрібно підзарядитися? Лише 10 хвилин швидкої зарядки дадуть вам додаткову годину музики.
Силіконові фіксатори з фірмовою технологією Twistlock™ для активного стилю життя
У навушниках JBL Endurance Race у ергономічних силіконових фіксаторів, що використовують фірмову технологію TwistLock™, є виступаючі дужки. Вони зменшують дискомфорт у точці тиску та забезпечують щільніше прилягання і кращу фіксацію. Тренуйтеся хоч цілий день — навушники не будуть випадати чи завдавати дискомфорту.
Захист від води та пилу класу IP67
Міцність конструкції JBL Endurance Race та захищеність від води та пилу класу IP67 дозволять вам залишатися активними і на пляжі, і на робочій нараді. Вони повністю пиленепроникні та витримують занурення у воду на глибину до 1 м.
Функції Ambient Aware і TalkThru
Технологія Ambient Aware дозволяє вам чути те, що відбувається навколо, поки ви слухаєте музику. Якщо вам раптом знадобилось переговорити з живими співрозмовником, просто активуйте функцію TalkThru і починайте спілкування навіть не знімаючи навушників.
Відмінна якість телефонних дзвінків і спілкування із голосовим асистентом
Здвоєні спрямовані мікрофони зроблять ваші стереодзвінки просто ідеальними. Ще ви можете активувати свого улюбленого голосового помічника прямо з навушників лише одним дотиком до сенсорної кнопки.
Підтримка мобільним додатком JBL Headphones
Змінюйте звучання на власний смак. У спеціальному додатку можна оптимізувати налаштування, вибрати голосового помічника, змінити рівні еквалайзера та зробити ще багато іншого, щоб ви могли слухати музику так, як вам хочеться.
| Вага | Наушник: 6.2 г каждый (12.4 г вместе); Чехол с функцией зарядки: 44.9 г |
| Чохол в комплекті | Зарядний кейс |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Опір | 16 Ом |
| Змінні амбушюри | Є |
| Наявність мікрофона | Є |
| Система активного шумопоглинання | Є |
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Чутливість мікрофона | -38 дБ |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Розташування мікрофона | На навушниках |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 6 мм |
| Матеріал амбушур | Силікон |
| Час роботи в режимі відтворення музики | До 10 часов |
| Вид бездротового зв'язку | Bluetooth 5.2 |
| Час зарядки | 2 часа |
| Профілі | A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7 |
| Ємність акумулятора навушників | Литий-ионный полимер (70 мАч/3,85 В) |
| Ємність акумулятора зарядного кейсу | Литий-ионный полимер (550 мАч/3,7 В) |
| EAN | 6925281993343 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Гарнітура JBL TUNE 720BT White (JBLT720BTWHT) 2 207 грн.
Гарнітура Samsung Galaxy Buds3 (SM-R530NZAASEK) Silver 5 200 грн.
Гарнітура JBL TUNE 770NC Purple (JBLT770NCPUR) 3 405 грн.
Гарнітура Samsung Galaxy Buds3 (SM-R530NZWASEK) White 5 200 грн.
Гарнітура JBL TUNE 670NC Purple (JBLT670NCPUR) 2 797 грн.