(0) |
Бездротова Bluetooth гарнітура
Компактна складна конструкція дозволяє легко скласти гарнітуру і взяти з собою в поїздку
Світодіодна підсвітка корпусу навушників
Вбудований мікрофон забезпечує якісну передачу звуку
Слот для карти MicroSD
Гніздо для карти пам'яті стандарту Micro-SD перетворює навушники в MP3-плеєр - слухайте музику без підключення до смартфона або ноутбука
Клавіші управління на навушниках
Дозволяють відповісти на дзвінок або перемкнути композицію, не дістаючи телефон із сумки
Аудіокабель в комплекті
Якщо у вашої гарнітури сів акумулятор - просто підключіть до неї кабель і продовжуйте слухати музику
Регульоване наголов'я
Можливість підібрати найбільш зручну довжину дужки
Компактна складна конструкція
Час роботи акумулятора до 21 годин
Радіус дії — 10 м
Гарнітура дозволяє спілкуватися по телефону або слухати інтернет-радіо з ноутбука, вільно переміщаючись по кімнаті
Металева основа оголів’я
| Вага | 0.20 кг |
| Чохол в комплекті | Немає |
| Роз'єм | USB Type-C, mini-jack (3.5 мм) |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Змінні амбушюри | Немає |
| Наявність мікрофона | Є |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Регулювання гучності | Є |
| Чутливість мікрофона | -42 дБ |
| Частотний діапазон мікрофона | 20–16000 Гц |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Розташування мікрофона | У корпусі |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 40 мм |
| Час роботи в режимі відтворення музики | До 21 часов |
| Вид бездротового зв'язку | Bluetooth 5.0 |
| Профілі | V5.0 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Ємність акумулятора навушників | 400 мА·ч |
| EAN | 4745090820317 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.