(0) |
| Бренд | Seagate |
| Тип | внутрішній |
| Призначення | мережеве сховище |
| Ємність | 8000 |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейси підключення | SATA 3 |
| Частота обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Обсяг буфера обміну | 256 МБ |
| Споживана потужність при роботі | 8.8 Вт |
| Розміри | 101.85x26.11x146.99 мм |
| Вага | 722 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Seagate Basic 2.5" USB 3.0[STJL5000400] 7 029 грн.
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25H3 4TB (TS4TSJ25H3P) USB 3.0 Purple 8 590 грн.
HDD накопичувач Apacer AC532 2TB (AP2TBAC532B-1) USB 3.1 Black 4 480 грн.
Seagate Basic 2.5" USB 3.0[STJL4000400] 6 690 грн.
Seagate Basic 2.5" USB 3.0[STJL2000400] 4 431 грн.