(0) |
Акустична система Hi-Fi з підтримкою різноманітних потокових музичних сервісів
Наша система преміум-класу забезпечена підсилювачем JENO Engine від Technics для відтворення музики у високій якості з USB або трансляції за допомогою вбудованого Chromecast built-in або AirPlay 2, а також із CD та FM.
Забезпечена унікальною Hi-Fi технологією від компанії Technics для забезпечення передачі звуку преміальної якості
PMX802 забезпечена підсилювачем JENO Engine від експертів у галузі Hi-Fi апаратури, Technics. Це робить систему лідером усього нашого асортименту, з відмінними характеристиками передачі звуку та можливістю відтворення звуку високої роздільної здатності. Музика відтворюється з усіма нюансами й емоціями, передбаченими авторами музичних творів.
Високоякісні деталі аудіосистеми
Щоб забезпечити чудову якість звуку у сучасних аудіоформатах високої чіткості, необхідно використовувати найкращі компоненти. PMX802 зібрана на базі сучасних матеріалів з найкращими характеристиками як всередині, так і зовні, для забезпечення відтворення музики високої чіткості.
Універсальний мережевий аудіопрогравач з можливістю відтворення з високою роздільною здатністю
Вбудований Chromecast, AirPlay 2 та Bluetooth дозволяють PMX802 відтворювати музику зі стрімінгових сервісів, що робить систему універсальним мережевим програвачем. Ідеально підходить для відтворення музичних композицій (списків відтворення) Spotify, подкастів та інтернет-радіо. Вбудований Chromecast сумісний з великою кількістю аудіосервісів високої роздільної здатності, зокрема Tidal, для прослуховування музики у безпрецедентній якості.
Чіткий і динамічний звук – реалізований чудово
Виразний динамічний звук системи PMX802 ідеально підходить для відтворення аудіо високої роздільної здатності. 3-смугові динаміки із шовковою купольною мембраною можуть відтворювати частоти до 50 кГц. Дерев'яний корпус колонок на лицьовій стороні прикрашений красивим дерев'яним оздобленням чорного кольору, тому вони виглядають так само чудово, як і звучать.
Слухайте свою колекцію творів на CD-дисках з безпрецедентною якістю
Система PMX802 може відтворювати музику з високою роздільною здатністю, а значить, має сучасний аудіоінтерфейс. CD High-Res Re-master робить саме це: при відтворенні треків, записаних на CD-дисках, функція покращує їхнє звучання. Аналогічно відбувається покращення музики, що транслюється через Bluetooth® і записами MP3, що відтворюються через USB.
Автоматичне відтворення AUX-IN для високоякісного звуку для телевізора
PMX802 забезпечений оптичним та аналоговим (AUX) входом для під'єднання до телевізора. Функція автоматичного відтворення AUX-IN означає, що пристрій автоматично починає працювати під час увімкнення телевізора. Це забезпечує додаткову зручність, тому що пульт дистанційного керування телевізором можна використовувати для регулювання рівня гучності системи.
| Вага, кг | Основный блок: 2.9 кг; динамики: 2.6 кг |
| Версія Bluetooth | 4.2 |
| Артикул | SC-PMX802EES |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм), AirPlay, Wi-Fi, USB, Bluetooth |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Загальна вихідна потужність (RMS), Вт | 120.00 |
| Потужність сателітів (RMS), Вт | 60 Вт + 60 Вт (1 кГц, суммарный коэф. гармонических искажений 10%, 3 Ом) |
| Зовнішній підсилювач | Є |
| Розміри сателітів, мм | 161 х 238 х 262 |
| Підтримувані формати | DSD, WAV, AIFF, FLAC, AAC, MP3 |
| FM-тюнер | Так |
| Караоке | Немає |
| Підтримка носіїв | USB, CD |
| Розмір зовнішнього підсилювача, мм | 211 х 114 х 267 |
| EAN | 5025232920549 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Аудіосистема Samsung Music Frame HW-LS60D/UA 12 418 грн.
LG Звукова панель SC9S 400W, 3.1.3, BT, HDMI-ARC, USB, sub, Dolby Atmos, IMAX 21 674 грн.
Саундбар Samsung HW-S700D/UA 14 891 грн.
Портативна акустика JBL Clip 5 Pink (JBLCLIP5PINK) 2 773 грн.
Портативна акустика JBL Clip 5 Black (JBLCLIP5BLK) 2 773 грн.