(0) |
Яскравий портативний звук
Динамік Flip Essential 2 у формі супереліпса забезпечує звук JBL Original Pro, що заповнює кімнату, і напрочуд глибокі баси в компактному корпусі.
До 10 годин відтворення
Не турбуйтеся про такі дрібниці, як заряд акумулятора. Flip Essential 2 забезпечує до 10 годин відтворення. Потужний звук JBL Original Pro дозволяє слухати музику довше та голосніше.
Завдяки захисту від води за стандартом IPX7, цю колонку можна взяти із собою в басейн або на пляж
Візьміть колонку куди завгодно. Вечірка біля басейну? Ідеально. Несподіваний дощ? Нічого страшного. Вечірка на пляжі? Колонка Flip Essential 2 має захист від води за стандартом IPX7, це означає, що її можна без страху використовувати на вулиці.
Бездротова передача даних через Bluetooth
Під'єднуйте до колонки одночасно 2 смартфони або планшети та насолоджуйся легендарним звуком JBL Original Pro.
Екологічна упаковка
JBL прагне зробити упаковку більш екологічною. Колонка Flip Essential 2 упакована в коробку із внутрішньою підкладкою з паперу, що підлягає вторинному використанню. Пластиковий ярлик підлягає переробці більш ніж на 90%, а зовні нанесений друк соєвим чорнилом.
| Вага | 520 г |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Тип елементів живлення | Акумулятор |
| Регулювання гучності | Є |
| Час зарядки акумулятора | 3 часа (5 В/2 А) |
| Слот для карт пам`яті | Немає |
| Кількість динаміків | 1 овальный динамик 44 x 80 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 65 - 20000 Гц |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Аудіовхід | Немає |
| Включення/вимикання | Є |
| USB-кабель | Є |
| Перемикання музичних треків | Є |
| NFC | Немає |
| Вологозахист | IPx7 |
| EAN | 6925281928840 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Портативна акустика JBL Clip 5 Pink (JBLCLIP5PINK) 2 773 грн.
Портативна акустика JBL Clip 5 Black (JBLCLIP5BLK) 2 773 грн.
Портативна акустика JBL Clip 5 Red (JBLCLIP5RED) 2 773 грн.
Портативна акустика JBL Go 4 Black (JBLGO4BLK) 1 963 грн.
Портативна акустика JBL Clip 5 Blue (JBLCLIP5BLU) 2 703 грн.