(0) |
Комфортне сухе гоління завдяки системі лез ComfortCut із закругленими краями для бриття. Леза легко ковзають шкірою й захищають її від порізів і подразнення.
| Габарити (ВхШхГ) | 1x2.1x2.1 см |
| Вага | 0.004 кг |
| Вага в упаковці | 0.07 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Різальний блок |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 2x10x11.5 см |
| Країна-виробник товару | Нідерланди |
| Сумісність | Підходить для бритв PHILIPS серії S1xxx |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.