(0) |
Электробритва PRIME Technics PES 3841 JB - це поєднання стилю та функціональності, створене для сучасних чоловіків. Вона живиться від мережі та акумулятора, забезпечуючи гнучкість використання як вдома, так і в дорозі. З компактними розмірами 14.4 x 3.8 x 4.9 см, PES 3841 JB легко поміщається в руці, забезпечуючи комфортне гоління.
Модель призначена для сухого та вологого гоління завдяки водонепроникному корпусу з високоякісного пластику чорного та сріблястого кольорів. Три бритвенні головки сітчастої системи гарантують якісне гоління, а плаваюча бритва адаптується до контурів обличчя.
PES 3841 JB оснащена індикатором рівня заряду на яскравому дисплеї, який також попередить про необхідність очищення пристрою. Відкидний триммер знадобиться для точної корекції вусів та бороди.
Ця модель заряджається за 1.2 години і забезпечує до 120 хвилин автономної роботи завдяки літій-іонному акумулятору. Дорожнє блокування робить PES 3841 JB незамінною для подорожей.
| Комплектация | Электробритва Зарядний кабель USB-type C Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.4 x 3.8 x 4.9 см |
| Вага | 0.255 кг |
| Вага в упаковці | 0.27 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18.9 x 9.1 x 4.9 см |
| Оснащення | Індикатор рівня заряду;Дисплей;Тример |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Чорний / Сріблястий |
| Живлення | Мережа/акумулятор |
| Додаткові можливості | Водонепроникний корпус;Дорожнє блокування;Очищення під струменем води;Плавуча система гоління;Попередження про необхідність очищення;Підсвічування дисплея |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Сіткова (вібраційна) |
| Кількість головок для гоління | 3 |
| Час автономної роботи, хв | 120 |
| Час зарядки акумулятора, год | 1.2 |
| Вид тримера | Відкидний |
| Тип акумулятора | Li-Ion (Літій-іонний) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 349 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 425 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 5825 JB 1 842 грн.