(0) |
Зустрічайте електробритву PRIME Technics PES 5825 JB , яка пропонує ідеальне поєднання стилю та функціональності. Ця електробритва працює від мережі та акумулятора, що забезпечує зручність використання у будь-яких умовах. Її компактні габарити (16.2 x 3.2 x 3.1 см) роблять її ідеальним вибором для мандрівок.
З PRIME Technics PES 5825 JB ви можете вибрати між сухим та вологим голінням, залежно від ваших уподобань. Вона оснащена водонепроникним корпусом, що дозволяє очищати її під струменем води. Крім того, вона має дорожнє блокування для безпечного зберігання під час подорожей.
Ця електробритва оснащена плаваючою системою, що голить, і підсвічуванням дисплея для зручності використання. Вона має п'ять голів гоління і сіткову (вібраційну) бритвену систему, що забезпечує гладке і комфортне гоління. PRIME Technics PES 5825 JB ідеально підходить для чоловіків та має відкидний триммер для зручності використання.
Електробритва PRIME Technics PES 5825 JB має стильний чорний колір, що додає їй елегантності. Електробритва забезпечує 180 хвилин автономної роботи. Час заряджання акумулятора становить 1.5 години, а тип акумулятора – Li-Ion (Літій-іонний). Корпус виготовлений із пластику, що забезпечує довговічність та міцність.
Купуючи PRIME Technics PES 5825 JB , ви отримуєте 12 місяців офіційної гарантії від українського виробника. Це підтверджує якість товару та дає вам впевненість у його надійності.
| Комплектация | Электробритва Зарядний кабель USB-type C Адаптер Додатковий набір лез та сіточок Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.2 x 3.2 x 3.1 см |
| Вага | 0.595 кг |
| Вага в упаковці | 0.629 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21 x 11.1 x 7.8 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Чорний |
| Живлення | Мережа/акумулятор |
| Додаткові можливості | Водонепроникний корпус;Дорожнє блокування;Очищення під струменем води;Плавуча система гоління;Підсвічування дисплея |
| Призначення | Для чоловіків |
| Тип гоління | сухе/вологе |
| Система для гоління | Сіткова (вібраційна) |
| Кількість головок для гоління | 5 |
| Час автономної роботи, хв | 180 |
| Час зарядки акумулятора, год | 1.5 |
| Вид тримера | Відкидний |
| Тип акумулятора | Li-Ion (Літій-іонний) |
| Насадки у комплекті | Додатковий набір лез та сіточок |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електробритва Philips X3002/00 2 349 грн.
Електробритва PRIME Technics PES 3841 JB 1 119 грн.
ARDESTO Бритва електрична роторна SHRR-B5WDR, 5Вт, бритв.головок-3, Li-Ion, сух.+волог., чорний 1 221 грн.
Електробритва Philips S3242/12 series 3000 3 425 грн.
ARDESTO Бритва електр. Ardesto сіткова SHR-B8WDR, 8Вт, Li-Ion, сух.+волог., чорний 980 грн.