(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5 х 6.5 х 22.8 см |
| Вага | 0.24 кг |
| Вага в упаковці | 0.48 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10.9x6.1x4.9 см |
| Додаткові характеристики | Технологія вібрації для знеболювання в процесі епіляції |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки до головок для епіляції | Насадка для зони бікіні та пахв Насадка-гребінь |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Тип епіляції | Суха |
| Тип епілятора | Пінцетний |
| Кількість пінцетів, шт. | 24 |
| Тип головки | Плавуча |
| Матеріл покриття пінцетів | Метал |
| Головки косметичні додаткові | Головка додаткова для гоління та тримінгу Головка додаткова для шліфування стоп |
| Країна виробник | Франція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.