(0) |
| Бренд | PHILIPS |
| Комплектация | Фен Насадка-концентратор 11 см Дифузор Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.73 кг |
| Вага в упаковці | 1.56 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Звичайний |
| Серия | Series 7000 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.9 х 28.3 х 11.4 см |
| Фірмові технології | ThermoShield |
| Додаткові характеристики | Технологія ThermoShield Advanced Функція іонізації – у 8 разів більше іонів Мінеральні іони На 30% швидше сушіння Дифузор та моделювальна магнітна насадка Працює краще, ніж фен з потужністю 2300 Вт Споживання енергії менше на 22% 8 налаштувань температури та швидкості Фен на 20% легший Холодне обдування з холодним обдуванням Світлодіодна панель Шнур завдовжки 1.8 м |
| Кількість температурних режимів | 4 та більше |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Дифузор Концентратор |
| Сфера використання | Побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Режим | Іонізація;Екорежим;Захист від перегріву;Подавання холодного повітря;Турборежим |
| Вид насадки | Дифузор;Концентратор |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
| Швидкість повітряного потоку | 1800 км/ч |
| Електроізоляція | Клас I |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.