(0) |
Відкрийте для себе новий рівень догляду за волоссям з феном PRIME Technics PHD 2030 BDG. Цей прилад не просто сушить волосся, але й дбайливо доглядає за ним завдяки режиму іонізації. Генератор іонів наповнює повітря негативно зарядженими частинками, які зменшують статичну електрику, зволожують волосся і забезпечують йому здоровий блиск.
Фен PRIME Technics PHD 2030 BDG оснащений потужним DC мотором з потужністю 2000 Вт, який забезпечує швидке сушіння волосся. Ви можете вибрати одну з трьох швидкостей і температурних режимів для найбільш комфортного сушіння.
У комплекті з феном PRIME Technics PHD 2030 BDG йдуть два концентратори і дифузор, які допоможуть вам створити різноманітні укладки. Функція самоочищення і збереження налаштувань робить використання цього приладу ще більш зручним.
Фен PRIME Technics PHD 2030 BDG має довжину шнура 2.5 метра, що дозволяє вам вільно рухатися під час сушіння волосся. Рівень шуму приладу становить всього 78 дБ. Габарити фена PRIME Technics PHD 2030 BDG складають 25.4 x 19.4 x 4.8 см, а його вага - всього 0.4 кг. Це робить його ідеальним варіантом для професійного використання.
Фен PRIME Technics PHD 2030 BDG виготовлений в чорному кольорі, що додає йому елегантності. Бренд зареєстрований в Україні. Прилад має 12 місяців офіційної гарантії від виробника.
| Комплектация | Фен Насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Звичайний |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.5 x 23 x 11 см |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткова інформація | Функція самоочищення Функція збереження налаштувань |
| Тип мотора | DC |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Дифузор, Концентратор 2шт |
| Сфера використання | Професійний |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 25.4 x 19.4 x 4.8 см |
| Режим | Іонізація;Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Дифузор;Концентратор |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.