(0) |
| Комплектация | Фен Концентратор 2 шт Дифузор Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.21 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Звичайний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 25 х 11 см |
| Додаткові характеристики | Автовідключення Подача холодного повітря |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Професійний |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 28 х 20 х 11 см |
| Режим | Іонізація |
| Вид насадки | Дифузор;Концентратор |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.