(0) |
| Комплектация | Фен Концентратор 9 мм Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 0.975 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Звичайний |
| Фірмові технології | ThermoProtect |
| Додаткові характеристики | Холодний обдув фіксує зачіску Менше пошкодження волосся Налаштування температури ThermoProtect Іонізація для гладенького, блискучого і слухняного волосся 6 налаштувань швидкості й нагрівання для повного контролю 9-мм концентратор для концентрованого струменя повітря, що чудово підходить для укладки Професійний двигун змінного струму, що досягає швидкості повітря до 130 км/год для швидких та професійних результатів ThermoProtect для оптимальної температури і захисту від перегрівання |
| Кількість температурних режимів | 4 та більше |
| Тип мотора | AC |
| Потужність, Вт | 2100 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Концентратор стандартний |
| Сфера використання | Професійний |
| Довжина шнура | 2 м |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 30 x 23.5 x 9.5 см |
| Режим | Іонізація Захист від перегріву Подавання холодного повітря |
| Вид насадки | Концентратор |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
| Швидкість повітряного потоку | 2100 км/год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.