(0) |
Технологія IPL
Робота фотоепілятора Philips Lumea ґрунтується на технології інтенсивного світлового імпульсу (IPL), яка використовується для видалення волосся в професійних салонах краси. Компанія Philips адаптувала цю технологію для безпечного використання в комфортних домашніх умовах.
Дієва епіляція без зусиль
Клінічні дослідження показали, що після проведення чотирьох сеансів із частотою раз у два тижні кількість волосся помітно скорочується, і шкіра стає більш гладкою. Для підтримки результатів просто повторюйте процедуру, якщо є потреба. Інтервал залежить від індивідуальних особливостей росту волосся.
Швидке видалення волосся на ногах
Збільшене світлове віконце для швидкої обробки великих ділянок шкіри, наприклад, на ногах.
Гладка шкіра щодня
Philips Lumea дбайливо впливає на коріння волосся завдяки технології світлового імпульсу. Унаслідок зростання волосся на тілі поступово скорочується. У разі проведення повторних процедур шкіра зберігає чудову гладкість надовго.
Типи волосся й шкіри
Система Philips Lumea ефективно видаляє (натуральне) русяве, каштанове та чорне волосся. Як і інші фотоепілятори, Philips Lumea НЕ ефективний для видалення рудого, світло-русявого і сивого волосся. Також прилад НЕ підходить для темної шкіри.
Зони застосування
Прилад підходить для видалення волосся на тілі нижче шиї для таких зон: ноги, пахвова зона, лінія бікіні, руки та живіт.
Запасні частини не потрібні
Philips Lumea — це комплексна система, яка готова до використання відразу після вилучення з упаковки. До того ж для неї не потрібна заміна лампи впродовж усього терміну використання, а також застосування гелів під час сеансів епіляції.
Перед початком процедури потрібно видалити волоски за допомогою бритви, епілятора або воску
Епілятор і віск видаляють волосок разом з цибулиною, але при цьому в волосяному фолікулі залишається достатня кількість меланіну, на який і впливає спалах фотоепілятора. Але найбільш ефективним способом видалення волосся перед процедурою фотоепіляції все ж є гоління, оскільки в такому випадку в волосяному фолікулі залишається цибулина і корінь волоска, а значить більшу кількість меланіну.
| Комплектация | Фотоепілятор Насадка Кейс для зберігання Футляр |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 1.051 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19 x 26.6 x 12 см |
| Додаткові функції | Індикатор роботи Датчик визначення типу шкіри Захист від випадкового спалаху (спрацьовує під час контакту зі шкірою) УФ-фільтр для захисту шкіри |
| Насадки | Для тіла |
| Тип живлення | Мережа |
| Ресурс (кількість спалахів) | 250000 |
| Можливість заміни ламп | Немає |
| Інтенсивність світлового імпульсу (енергія спалахів) | 5 Дж/см² |
| Площа зони дії | 4 см² |
| Вага пристрою | 0.82 кг |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.