(0) |
| Комплектация | Масажер 4 масажні головки Провід USB / Type-C Чохол Упаковка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 x 13.5 x 5 см |
| Вага | 0.73 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21 x 21 x 6.5 см |
| Додаткові характеристики | Час заряджання близько 2 годин Літій-іонний акумулятор (1500 мАг) із тривалістю роботи до 180 хвилин |
| Функції | Автовимкнення Регулювання інтенсивності масажу |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Насадки | Кругла головка – м'який масаж великих ділянок, таких як руки, ікри, спина, стегна Конічна головка – цілеспрямований інтенсивний масаж певних місць, наприклад, долонь, суглобів або стоп Роздвоєна головка – ідеальна для інтенсивного масажу шиї, хребта та ахіллова сухожилля Плоска головка – універсальний інтенсивний масаж для більшості груп м'язів та частин тіла |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Чорний |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Призначення | Для литок Для ніг Для попереку Для рук Для спини Для стегон Для суглобів Для сідниць Для тіла Для шиї та плечей Для щиколотки |
| Кількість насадок | 4 |
| Вид масажера | Портативний (ручний) масажер |
| Вид масажу | Перкусійний |
| Максимальний час роботи | до 180 хв |
| Кількість режимів масажу | 5 |
| Профілактика та лікування | Масажер використовують після важкої фізичної роботи, після виснажливих тренувань, після довгого сидіння в офісі, за кермом та літаком, при захворюваннях опорно-рухового апарату, а також для профілактики |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.