(0) |
Naipo MGP-129M – масажна подушка для спини та шиї з 4 вузлами типу, що розминає, яка допоможе трохи розслабитися і зняти напругу в м'язах. Пристрій поєднує в собі техніки точкового масажу шиацу та прогрівання, що максимально посилює ефект. А спеціальний ремінець дає можливість закріпити аксесуар між сидінням та підголовником у машині, щоб використовувати у дорозі.
Навіщо це потрібно?
Тривале перебування в положенні сидіння або фізичні навантаження в спортзалі призводять до дискомфорту в м'язах. Масажер використовує популярну японську методику шиацу, інтенсивно розминаючи тіло чотирма вузлами. При цьому напрям обертання змінюється щохвилини, дозволяючи краще стимулювати кровопостачання та регенерацію клітин.
Інфрачервоний підігрів
Щоб посилити розслаблюючий ефект, можна активувати інфрачервоний обігрів масажних вузлів. У такому разі вони не тільки обертаються, а й нагріваються до температури 44 ° С, безпечної для тіла і водночас приємною для м'язів. Переключення між режимами виконується короткочасним натисканням кнопки живлення.
Зручна форма
Масажна подушка набула ергономічної форми з плавними вигинами, які зручно прилягають до тіла. А оздоблення ультрам'якою плюшевою тканиною забезпечує додатковий комфорт для шкіри. Крім того, для кріплення аксесуара між сидінням і підголовником в автомобілі передбачений спеціальний ремінець.
Практичне живлення
Пристрій підійде для використання вдома, так і в машині. А все завдяки тому, що. масажна подушка укомплектована двома блоками живлення. Перший призначений для підключення до побутової електромережі, а другий до автомобільного гнізда прикурювача.
| Комплектация | Масажер-подушка Адаптер Автомобільний адаптер Посібник користувача |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.5 x 19 x 14 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 35 х 24 х 12 см |
| Функції | Автовимкнення Підігрів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Сірий |
| Живлення | Мережа Прикурювач |
| Призначення | Для спини Для шиї та плечей |
| Вид масажера | Масажна подушка |
| Вид масажу | Вібромасаж |
| Кількість режимів масажу | 2 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.