(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10 х 40 х 45 см |
| Вага | 1.75 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 11 х 41 х 46 см |
| Функції | Інфрачервоне прогрівання Регулювання інтенсивності масажу |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Білий / Сірий |
| Живлення | Мережа |
| Призначення | Для стоп |
| Вид масажера | Масажна ванночка |
| Вид масажу | Вібромасаж Повітряно-компресорний |
| Кількість режимів масажу | 2 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.