(0) |
11 параметрів довжини: від 3 до 21 мм або 0,5 мм без гребеня
Просто виберіть і зафіксуйте потрібний параметр регульовного гребеня: від 3 мм до 21 мм (з кроком 2 мм). Або використовуйте прилад без гребеня для мінімальної довжини 0,5 мм.
Тиха та потужна
Цю сімейну машинку для стриження волосся Philips вподобаєте як ви, так і ваша дитина. Потужний, але тихий мотор працює якісно й не вібрує. Це найтихіша модель з усіх машинок для стриження від Philips.
Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб щоразу стригти безпечно та приємно.
Самозаточні леза з неіржавкої сталі довше залишаються гострими, не потребують спеціального догляду й забезпечують чудові результати стриження.
Завдяки легкості й компактності цю сімейну машинку для стриження волосся дуже зручно використовувати, вона підходить як для дорослих, так і для дітей. Ергономічна форма дає змогу контролювати кожен рух пристрою, забезпечуючи цілковитий комфорт.
Живлення тільки від мережі
Шнур безперервно подає живлення
Відкидна головка, щоб просто чистити машинку
Просто відкрийте головку та струсіть волоски доданою очищувальною щіточкою.
Леза не потрібно змащувати
Пристрій не потребує особливого догляду — вам не доведеться витрачати час, щоб змастити леза.
| Комплектация | Щіточка для чищення Адаптер |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 25.3 х 14 х 7 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Роторний |
| Живлення | Мережа |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21 мм |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функціональні особливості | Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.