(0) |
Технологія Trim-n-Flow для тривалого стриження
Наш новий, інноваційний гребінь запобігає засміченню машинки для стриження волосся. Тепер Ви можете і далі стригти, ні на що не відвертаючи увагу.
Двогострі леза для стриження удвічі швидша
Удосконалена технологія DualCut: завдяки інноваційному двосторонньому різальному блоку стриження удвічі швидше, порівнюючи з одинарним.
Самозагострювальні леза з неіржавкої сталі
Самозаточні леза з неіржавкої сталі довго залишаються гострими. Навіть після 5 років використання вони залишаються такими самими, як у день купівлі.
13 параметрів довжини від 0.5 до 23 мм, які легко вибрати та зафіксувати
Виберіть і зафіксуйте один з 12 фіксованих параметрів довжини регульовного гребеня: від 1 мм до 23 мм із кроком 2 мм. Або використовуйте прилад без гребеня для мінімальної довжини 0.5 мм.
Ефективна система живлення від мережі
Мережевий шнур завдовжки 1.8 м забезпечує безперервне подавання живлення.
Ергономічна ручка забезпечує точність і комфорт
Машинка для стриження Series 3000 зручна та проста в обігу. Спеціальна текстура ручки дає змогу легко контролювати пристрій під час стриження.
Знімні леза для зручного очищення
Головка відкривається одним клацанням для зручного очищення знімних лез.
Не вимагає догляду та змащування
Прилад не вимагає особливого догляду — Вам не доведеться витрачати час на змащування лез.
| Комплектация | Машинка для стриження Регульована насадка для волосся Щітка для очищення Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.23 кг |
| Вага в упаковці | 0.33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.4х14х7 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Роторний |
| Живлення | Мережа |
| Встановлення довжини стрижки | 0.5; 1; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 23 мм |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функціональні особливості | Знімний ніж Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Індонезія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.