(0) |
Стриження волосся удвічі швидше
Інноваційний дизайн гребеня дає змогу видаляти волосся з лез під час використання й у такий спосіб запобігати застряганню навіть довгого волосся в гребені, що дасть швидше почати й виконати стриження.
Леза з подвійним заточуванням для стриження вдвічі швидше
Удосконалена технологія DualCut: завдяки інноваційному двосторонньому різальному блоку стриження удвічі швидше, порівнюючи з одинарним.
Вибирайте з 28 параметрів довжини за допомогою колеса регулювання: від 0,5 до 28 мм
Поверніть колесо регулювання для вибору та фіксації потрібного параметру довжини. На двох регульованих гребенях доступна довжина від 3 до 28 мм з інтервалом 1 мм. Використовуйте гребінь для щетини 2 мм для короткої стрижки або догляду за бородою. Зніміть гребінь для підстригання за довжиною 0,5 мм.
До 90 хвилин автономної роботи
Потужний акумулятор забезпечує до 90 хвилин автономної роботи після 1 години заряджання, гарантуючи максимум свободи та простоту використання.
прилад, що 100% миється
Машинка для стриження водонепроникна, що дає змогу чистити її під проточною водою. Ретельно промивайте її водою, щоб підтримувати прилад в ідеальному стані.
Режим Turbo для додаткової потужності під час стриження густого волосся
У разі натискання кнопки турборежиму мотор почне працювати швидше, що дасть змогу стригти навіть густе волосся.
Ергономічна ручка забезпечує точність і комфорт
Машинка для стриження Series 5000 зручна і проста в обігу. Спеціальна текстура ручки дає змогу легко переміщати пристрій під час стриження.
Немає догляду, що економить час і сили
Заощаджуйте час і сили завдяки довговічним самозагострюваним лезам, які залишаться гострими навіть після 5 років використання. Машинка є такою, що 100% миється, що дає легко і швидко чистити її проточною водою
| Комплектация | Машинка для стриження Щітка для чищення Насадка-гребінь для бороди Насадка-гребінь для волосся (2 шт.) Дорожній футляр |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.438 кг |
| Вага в упаковці | 0.517 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.4 x 19.3 x 6.9 см |
| Тип керування | Регулювальне коліщатко |
| Тип мотора | Роторний |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Час автономної роботи | 90 хв |
| Встановлення довжини стрижки | від 0.5 до 28 мм |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Індонезія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.