(0) |
| Комплектация | Регульований гребінь для волосся (0.5 - 23 мм) Додатковий гребінець для бороди (1 - 23 мм) Щіточка для чищення 1 шт |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.274 кг |
| Вага в упаковці | 0.392 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.4 х 7 х 14 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-Mh |
| Час заряджання акумулятора | 480 хв |
| Час автономної роботи | 45 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 0.5-23 мм |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 23 |
| Країна виробник | Індонезія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.