(0) |
11 параметрів довжини: від 3 до 21 мм або 0,5 мм без гребеня
Тиха та потужна
Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб кожне стриження було безпечним і приємним.
Високоякісний різальний елемент із самозаточувальними лезами
Легкий і компактний прилад неймовірно зручний у використанні
60 хвилин автономної роботи після заряджання упродовж 8 годин
Відкидна головка, щоб просто чистити машинку
Леза не потрібно змащувати | Комплектация | щіточка для чищення, адаптер |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 25,3х14х7 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Час заряджання акумулятора | 480 хв |
| Час автономної роботи | 60 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21 мм |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.