(0) |
| Комплектация | Машинка для стриження 4 насадки Олива для змащення лез |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.5 x 5.5 x 4 см |
| Вага | 0.36 кг |
| Вага в упаковці | 0.53 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.3 x 15 x 5.5 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Додаткові характеристики | Зріз від 1 до 30 мм Леза з нержавіючої сталі Робота від шнура Стильний, зручний дизайн |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Мережа |
| Встановлення довжини стрижки | 1 - 12 мм |
| Ширина ножа | 42 мм |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 12 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.