(0) |
Машинка для стриження ER-GB36-K520 від компанії Panasonic дасть змогу створювати стильні стрижки. Залежно від типу чоловічої зачіски ви легко поміняєте довжину стрижки, скориставшись насадкою, що дає змогу проводити стрижку в діапазоні від 0.5 до 18 мм.
| Комплектация | Машинка для стриження волосся Зарядний пристрій Олія для змащення Щіточка для чищення Гарантійний талон Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17 х 5 х 4 см |
| Вага | 0.142 кг |
| Вага в упаковці | 0.672 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.5 х 18.5 х 7 см |
| Тип керування | Регулювальне коліщатко |
| Тип мотора | Роторний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-Mh |
| Час заряджання акумулятора | 480 хв |
| Час автономної роботи | 50 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 0.5 - 18 мм |
| Ширина ножа | 39 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Знімний ніж |
| Тип встановлення довжини | Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 18 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.