(0) |
| Комплектация | Машинка для стрижки Щітка для чищення лез Олива База з адаптером для заряджання Чохол Iнструкцiя |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 16.1 x 24 x 8 см |
| Тип керування | Повзункове Регулювальне коліщатко |
| Тип мотора | Роторний |
| Живлення | Акумулятор |
| Час заряджання акумулятора | 480 хв |
| Час автономної роботи | 40 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 4; 7; 10; 13; 16; 18; 21; 24; 27; 30 мм |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Знімний ніж |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Тип напилення на лезі | Титанове |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.