(0) |
Уже понад пів століття французька компанія Babyliss невпинно вдосконалює технології виготовлення перукарського приладдя, інструментів, а також розвиває творчий потенціал майстрів індустрії краси. Сьогодні продукція під брендом Babyliss є синонімом бездоганної якості, неперевершеної зручності в роботі та безпрецедентної надійності. Якісний бренд за всі роки роботи жодного разу не втратив технологічного лідерства, завоювавши серця сотень тисяч перукарів і стилістів.
| Комплектация | Машинка для стриження Телескопічна насадка Сумочка для зберігання Щітка для чищення Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.3 x 5 x 5 см |
| Вага | 0.19 кг |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 26.2 x 9.5 x 18 см |
| Тип керування | Регулювальне коліщатко |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Ni-Mh |
| Час заряджання акумулятора | 480 хв |
| Час автономної роботи | 60 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 0.5-25 мм |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 25 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.