(0) |
Машинка для підстригання Virtually Indestructible є найбільшпотужною машинкою від Remington. Ідеально підходить для домашнього використання,ця преміальна машинка створена, щоб слугувати довго. Підстригання стаєлегшим, завдяки мотору із супервисоким крутним моментом, вдосконаленійтехнології лез і міцному корпусу, який витримає будь-які удари або падіння.
Пристрій обладнаний потужною літієвою батареєю, яка забезпечить тривалий часроботи пристрою до 120 хвилин. А японські сталеві леза зроблять підстригання точнимі професійним. Варто зазначити, що машинка Indestructible має чудовіхарактеристики підстригання — 350 мм/сек.
Завдяки професійним характеристикам і міцному корпусу, зробленому зтих же матеріалів, які використовують під час створення шоломів і верстатів, ця потужнамашинка для підстригання слугуватиме вам довго навіть у разі регулярного використання.
| Комплектация | Машинка для стрижки Щіточка для чищення Масло Кейс для зберігання Насадки (11 шт) Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 20 x 15 x 15 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Час заряджання акумулятора | 240 хв |
| Час автономної роботи | 120 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 1.5; 3; 6; 9; 12; 16; 18; 22; 25 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Знімний ніж |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.