(0) |
| Комплектация | Щеточка для чистки Масло Насадки для стрижки волос высотой 3 мм/6 мм/9 мм/12 мм Зарядное устройство |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.5 х 4.9 х 16 см |
| Вага | 0.267 кг |
| Вага в упаковці | 0.745 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 24.5 х 5.7 х 17.4 см |
| Тип керування | Регулювальне коліщатко |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | 120 хв |
| Час автономної роботи | 180 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 0.8; 1.2; 1.6; 2; 3; 6; 9; 12 мм |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Підсвічування дисплея |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 12 |
| Тип напилення на лезі | Титанове |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.