(0) |
Створіть стильний вигляді з модною версією Power X Series X4 у себе в дома.
Завдяки потужному двигуну V3, який має в 3 рази вищу продуктивність різання*, ви завжди отримаєте найкращій результат.
Працює від мережі та акумулятора (до 60 хвилин). Світлодіодний індикатор дозволяє стежити за тим, скільки часу залишилося до наступного заряджання.
Завдяки трьом телескопічним насадкам ви з легкістю зможете встановити одне з 33 налаштувань довжини від 3 до 35 мм.
Мінімальна довжина стрижки 0,5 мм (якщо тримати леза перпендикулярно до шкіри) та 1 мм без використання насадок.
Power X Series X4 заряджається за 10годин до повного заряду батареї за допомогою Micro USB кабеля.
Вона оснащена самозаточувальними лезами з японської сталі.
У поєднанні бірюзового, чорного і білого кольорів, машинка для стрижки виглядає преміально і трендово.
Швидке очищення без особливих зусиль. Машинка для стрижки волосся Power X Series X4 має знімний картридж з лезом, щоможна легко вийняти та промити підструменем води.
Гарантія 5 років + 1 додатковийрік за умови реєстрації на офіційному сайті протягом 28 днів від дня покупки.
*У порівнянні зі стандартними машинками для стриження Remington
| Комплектация | Машинка для стриження Насадка-гребінь 25-35 мм Насадка-гребінь 14-24 мм Насадка-гребінь 3-13 мм Адаптер Щіточка для очищення Олія для змащування |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.49 х 5.08 x 5.17 см |
| Вага | 0.21 кг |
| Вага в упаковці | 0.57 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21.2 х 14.7 х 6.8 см |
| Тип керування | Регулювальне коліщатко |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Ni-Mh |
| Час заряджання акумулятора | 600 хв |
| Час автономної роботи | 60 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Знімний ніж Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 35 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.