(0) |
Представляємо машинку для найшвидшого самостійного підстригання HC4250 QuickCut від Remington. Чудовий результат за швидкий час досягається завдяки застосуванню технології вигнутого леза CurveCut, а також завдяки гладкому, компактному й ергономічному дизайну самого приладу.
Remington QuickCut включає 9 насадок-гребінців від 1,5 до 15 мм. Ідеально підійде для всіх типів підстригання, включно з детальним, та допоможе створити бажаний образ за лічені хвилини.
Функція швидкого заряджання за 10 хвилин забезпечить достатньо часу для повноцінного підстригання. Бездротова, зі зручним чохлом для зберігання і транспортування, QuickCut стане вашим незамінним супутником у подорожах; ідеальна стрижка, де б ви не перебували.
| Комплектация | Машинка для стрижки Чохол Масло Щітка для чищення Адаптер Насадки (9 шт) Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 0.54 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 11 x 17.6 x 21.6 см |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Час заряджання акумулятора | 240 хв |
| Час автономної роботи | 40 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 1.5; 2; 2.5; 3; 4.5; 6; 9; 12; 15 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Швидке зарядження |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.