(0) |
Розумна та спритна машинка для підстригання волосся із двигуном Pro Power і вдосконаленими самозаточувальними сталевими лезами має в комплекті дві насадки із встановленням довжини від 3 мм до 42 мм, що дає змогу створити бажану стрижку.
| Комплектация | Щіточка для чищення Пляшечка з маслом Адаптер Насадки (2 шт) Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 7 x 14 x 25 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Час заряджання акумулятора | 840 хв |
| Час автономної роботи | 40 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 6; 9; 12; 15; 18; 21; 24; 27; 30; 33; 36; 39; 42 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.