(0) |
Отримайте точно керований та потужний стайлінгіз Power X Series X3 у себе вдома.
Потужний двигун V3 забезпечує 3-кратну продуктивність різання*.
Машинка має самозаточувальні леза з японської сталі для більш якісного та точного стриження.
Працює від мережі та від акумулятора (до 45 хвилин). Світлодіодний індикатор повідомить про рівень заряду. Тепер у вас є достатньо часу для створеннясвого стилю.
22 налаштування довжини, які легко регулюються за допомогою коліщатка.
Швидке очищення без особливих зусиль. Машинка для стрижки волосся Power X Series X3 має знімний картридж з лезом, щоможна легко вийняти та промити під струменем води.
Прилад мае стильний та ергономічний дизайн.
Гарантія 5 років + 1 додатковийрік за умови реєстрації на офіційному сайті протягом 28 днів від дня покупки.
* У порівнянні зі стандартними машинками для стриження Remington.
| Комплектация | Машинка для стриження Насадка-гребінь 14-24 мм Насадка-гребінь 3-13 мм Адаптер Щіточка для очищення Олія для змащування |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.2 х 6.5 x 5.52 см |
| Вага | 0.17 кг |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21.2 х 14.6 х 6.9 см |
| Тип керування | Регулювальне коліщатко |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Ni-Mh |
| Час заряджання акумулятора | 840 хв |
| Час автономної роботи | 45 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Знімний ніж Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 24 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.