(0) |
(0) |
Подвійна продуктивність стриження означає, що в секунду зрізається більша кількість волосся, а з опцією вибору довжини стрижки від 1 до 44 мм ви завжди матимете чудовий і впевнений вигляд.
Двигун Pro Power призначений для забезпечення максимальної ефективності зрізування, даючи вам змогу досягти професійних результатів стриження в себе вдома.
| Комплектация | Прилад Інструкція 2 насадки-гребені Зарядний пристрій Щітка для очищення Пляшечка з олією |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.3 х 4.9 х 4.65 см |
| Вага | 0.368 кг |
| Вага в упаковці | 0.516 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 23.7 х 7.8 х 14.7 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Роторний |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Час заряджання акумулятора | 900 хв |
| Час автономної роботи | 40 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 0.5-44 мм |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання |
| Тип встановлення довжини | Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.