(0) |
Машинка для стриження SENCOR SHP 320SL — це компактність, надійність та невелика вага. Модель купується як для професійної роботи в салонах краси, так і для стриження вдома. Це можливо завдяки високій потужності, якості та водночас простоті в роботі й догляді. Машинка зручно лежить у руці, легко регулюється, запускається та вимикається за потреби. Вмикач виготовлений у формі слайдера, що дає змогу ввімкнути пристрій, не боячись випадкового вимкнення.
Машинка для стриження SENCOR SHP 320SL виготовлена в сіро-чорних кольорах. Вона призначена для роботи від мережі, для чого є мережевий кабель, що під'єднується до напруги 220 В. На кінці машинки є кільце для підвішування її на гачок, що істотно полегшить зберігання, особливо за частого використання.
До комплекту входять знімні насадки в кількості чотирьох штук. Кожна з насадок дає змогу досягти результату в стриженні — 3, 6, 9, 12 міліметрів. Леза пристрою виготовлені з неіржавкої сталі високої якості, тому за умови належного догляду вони слугуватимуть вам довгі роки. Потужність машинки для стриження SENCOR SHP 320SL становить 7 ватів. Довжина шнура мережі становить 1.8 метрів.
| Комплектация | Насадка для стриження волосся (4 шт.) Кришка робочої частини Гребінець Ножиці Щітка для очищення лез Олія для різальної частини |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18,7х5,9х5,4 см |
| Вага | 0.47 кг |
| Вага в упаковці | 0.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 24.2 х 17.9 х 6 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Мережа |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 6; 9; 12 мм |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функціональні особливості | Петля для підвішування |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 12 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.