Машинка для стриження SENCOR SHP 8400BK робить якісне стриження локонів і втілюйте в життя найнеймовірніші експерименти разом із машинкою для стриження волосся бренда Sencor. Стильний пристрій вирізняється яскравим дизайном і дарує максимальний комфорт під час використання. Аксесуар може працювати від електромережі й автономно, а його гострі титанові леза завширшки 46 мм легко та точно зріжуть пасма. Зручні прогумовані бічні елементи корпусу запобігають вислизанню з рук, даруючи відчуття комфорту під час процедури.
Технологія Direct Drive дає змогу під час заряджання акумулятора працювати з приладом, під'єднаним до ел. розетки.
Живлення приладу від акумулятора.
Живлення приладу від мережі під час заряджання.
Під час заряджання прилад працює безпосередньо від мережі, тому, коли сідає акумулятор, не потрібно чекати, поки він зарядиться.
Дуже тихий професійний двигун, що працює на високих обертах, гарантує зручне стриження навіть густого волосся, волосин і бороди
Леза, вкриті титановим шаром.
8 змінних насадок для довжини 3/6/9,5/13/16/19/22/25 мм.
Ергономічна хромована ручка, що запобігає ковзанню в руці.
Час роботи від акумулятора — 1 година.
Технологія швидкого заряджання дає змогу повністю зарядити прилад лише за 2 години (це вчетверо швидше, порівнюючи зі звичайною машинкою для стриження волосся).
| Комплектация | Насадка для стриження волосся (8 шт.) Зарядний пристрій Дорожній футляр Гребінець Олія Щіточка для чищення |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.4 х 5.2 х 3.2 см |
| Вага | 0.32 кг |
| Вага в упаковці | 0.48 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 23.2 х 17.8 х 6 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | 120 хв |
| Час автономної роботи | 60 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 6; 9.5; 13; 16; 19; 22; 25 мм |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Швидке зарядження |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 25 |
| Тип напилення на лезі | Титанове |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.