(0) |
Компактна машинка для стриження волосся ARDESTO HC-Y30-DBS з керамічним лезом, вбудованим акумулятором, LED-дисплеєм і комплектом насадок. Корпус виготовлений із пластику чорного кольору та доповнений хромованою панеллю. Машинка також підтримує функцію регулювання довжини зрізання волосся без використання насадок, а для зручного зберігання в комплекті передбачена підставка — зарядна станція.
| Комплектация | Машинка для стриження Насадка-гребінь (6 шт.) Зарядна станція Мережевий адаптер Масло Щіточка Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.5 х 4 х 3.7 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Вага в упаковці | 0.52 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21 х 20 х 7 см |
| Тип керування | Кнопкове Повзункове |
| Тип мотора | Роторний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | 70 хв |
| Час автономної роботи | 45 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 0.5; 1; 1.5; 2; 2.5; 4-6; 7-9; 10-12; 16-18; 22-24; 28-30 мм |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Підсвічування дисплея Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 30 |
| Тип напилення на лезі | Керамічне |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.