(0) |
Технологія Direct Drive дозволяє під час заряджання акумулятора працювати з приладом, підключеним до ел. розетки. Живлення пристрою від акумулятора. Живлення приладу від мережі під час заряджання. При зарядженні прилад працює безпосередньо від мережі, тому коли сідає акумулятор, не потрібно чекати, поки він зарядиться.
Дуже тихий професійний двигун, що працює на високих оборотах, гарантує зручну стрижку навіть густого волосся, волосків та бороди. Леза з нержавіючої сталі. Плавне регулювання довжини за допомогою круглого регулятора. Можливість укорочування без насадки-гребеня 0,5/1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 мм. 1 змінна насадка заввишки 10 мм. Загальна кількість довжин, що встановлюються - 20.
Ергономічна ручка, що запобігає ковзанню в руці. Час роботи від акумулятора – 1 год. Технологія швидкого заряджання дозволяє повністю зарядити прилад лише за 2 години. Ширина леза 28 мм. Перемикач ON/OFF (увімкнено/вимкнено). Вбудований акумулятор Li-Ion із ємністю 500 мАг.
| Комплектация | Щеточка для чистки Масло Насадка для стрижки волос высотой 10 мм Зарядный кабель USB |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4 х 5 х 16 см |
| Вага | 0.126 кг |
| Вага в упаковці | 0.262 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 24.5 х 5.7 х 17.4 см |
| Тип керування | Регулювальне коліщатко |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | 120 хв |
| Час автономної роботи | 60 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 0.5; 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 мм |
| Ширина ножа | 28 мм |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Довжина стриження | 10 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.