(0) |
| Комплектация | Насадка на 3 мм Насадка на 6 мм Насадка на 9 мм Насадка на 12 мм |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.19 кг |
| Вага в упаковці | 0.33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 20.4 х 14.6 х 5.3 см |
| Тип керування | Кнопкове |
| Додаткові характеристики | Робота від шнура та на заряді До 80 хв роботи без підзаряджання |
| Тип мотора | Роторний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | 120 хв |
| Час автономної роботи | 80 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3;6;9;12 мм |
| Ширина ножа | 38 мм |
| Функціональні особливості | Вологе очищення Знімний ніж Підсвічування дисплея |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Титан |
| Довжина стриження | 12 |
| Тип напилення на лезі | Титанове |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.