(0) |
(0) |
Машинка для стриження TEOX RFC-0836 від компанії Original Best Buy — це пристрій, у якому використано високоякісні матеріали та інноваційні технології.
Прекрасні характеристики серії: широкі та високоміцні леза, ергономічний дизайн, потужний мотор для чудового стриження всіх типів волосся.
| Комплектация | Машинка Щітка для чищення Пляшка олії для змащення Зарядний пристрій Підставка зарядки Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 6 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 4.5 х 3.5 см |
| Вага | 0.126 кг |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Тип керування | Повзункове |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Час заряджання акумулятора | 480 хв |
| Час автономної роботи | 45 хв |
| Ширина ножа | 32 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання |
| Тип встановлення довжини | Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.