(0) |
Технологія Trim-n-Flow Pro
Інноваційний дизайн гребеня дає змогу видаляти волосся з лез під час використання й у такий спосіб запобігати застряганню навіть довгого волосся в гребені, що дасть швидше почати й виконати стриження.
Живлення від мережі й акумулятора
Потужний акумулятор забезпечує до 75 хвилин автономної роботи після 8 години заряджання, гарантуючи максимум свободи та простоту використання.
Технологія DualCut
Удосконалена технологія DualCut: завдяки інноваційному двосторонньому різальному блоку стриження удвічі швидше, порівнюючи з одинарним.
Леза з неіржавкої сталі
Самозаточні леза з неіржавкої сталі довго залишаються гострими. Навіть після 5 років використання вони залишаються такими ж, як у день купівлі.
28 фіксованих параметрів довжини
Поверніть колесо регулювання для вибору та фіксації потрібного параметру довжини. На двох регульованих гребенях доступна довжина від 3 до 28 мм з інтервалом 1 мм. Використовуйте гребінь для щетини 2 мм для короткої стрижки або догляду за бородою. Зніміть гребінь для підстригання за довжиною 0,5 мм.
| Комплектация | Машинка для стриження волосся Щітка для чищення Гребінь для бороди Гребінь для волосся (2 шт.) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.42 кг |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.4 х 14 х 6.9 см |
| Тип керування | Регулювальне коліщатко |
| Тип мотора | Роторний |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Час заряджання акумулятора | 480 хв |
| Час автономної роботи | 75 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 0.5-28 мм |
| Ширина ножа | 41 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Знімний ніж Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Індонезія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.