(0) |
Точне стриження лезами, заточеними під кутом 45 градусів
Леза з неіржавкої сталі з кутом заточування 45 градусів дають змогу зробити стриження точнішим. Гострозаточені леза легко зрізають навіть товсте й жорстке волосся.
Шість варіантів довжини стриження з використанням трьох комбінованих насадок
Прикріпіть насадку та встановіть потрібну довжину. За допомогою неї зручно підстригати волосся за вухами й на потилиці. Вибір довжини стриження 3/6 мм, 9/12 мм, 15/18 мм дає змогу стригти гладко та плавно.
Робота від мережі або акумулятора
Годиться для використання як від мережі, так і від акумулятора. Завдяки бездротовій роботі пристрій можна зручно використовувати у ванній кімнаті або в подорожі.
Світловий індикатор заряджання
Під час заряджання акумулятора індикатор світиться червоним кольором.
Зручність використання бездротового режиму
Машинка може працювати без підзаряджання 40 хвилин, а період повного зарядження акумулятора становить 8 годин.
Автоматичне налаштування під будь-які напруги мережі
Пристрій можна використовувати в будь-якій країні світу з напругою в мережі 100-240 В.
| Комплектация | Машинка для стриження волосся Насадки - 3 шт. Зарядний пристрій Олія для змащення Щіточка для чищення Гарантійний талон Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17 х 5 х 4 см |
| Вага | 0.126 кг |
| Вага в упаковці | 0.531 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 23 х 19 х 6.2 см |
| Тип мотора | Роторний |
| Сфера використання | Професійний |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-Mh |
| Час заряджання акумулятора | 480 хв |
| Час автономної роботи | 40 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3/6; 9/12; 15/18 мм |
| Ширина ножа | 39 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Знімний ніж |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 18 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.