(0) |
Компанія REMINGTON по праву стала лідером продажів у США, Великобританії, Австралії. І вже на початку ХХI століття вона вийшла на ринки Європи та Азії. Зараз основний напрямок виробництва — це продукти з догляду за волоссям і тілом. Це різноманітні фени, машинки для стриження, тримери для тіла, епілятори й електробритви. Цікаво зазначити, що REMINGTON належать кілька яскравих нововведень. Насамперед, це електробритва для сухого гоління. А ще змінні головки для неї, вирівнювач для вологого волосся, а також бікіні-тример для жінок і бодитример для чоловіків. Кожні пів року асортимент компанії змінюється приблизно на третину. Продукція отримує все наймодніше в кольорі та дизайні. Аж до упаковки. Вона завжди помітна та приваблива.
| Комплектация | Машинка для стриження 8 насадок Валіза для зберігання Секційні шпильки Перукарський пеньюар Гребінець Ножиці Щітка для шиї Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.7 x 5.5 x 4.5 см |
| Вага | 0.74 кг |
| Вага в упаковці | 0.85 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 19.9 x 8.9 x 23.4 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Додаткові характеристики | Довжина дроту: 1.8 м Тип акумулятора: нікель-металогідридний |
| Тип мотора | Роторний |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Час заряджання акумулятора | 120 хв |
| Час автономної роботи | 50 хв |
| Встановлення довжини стрижки | Без насадок: 0.5-2 мм З насадками: 3; 6; 9; 12; 16; 18; 22; 25 мм |
| Ширина ножа | 46 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Самозаточувальні ножі |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.