(0) |
Power X Series X5 дозволяє доглядати легко та швидко за волоссям вдома.
У модному бірюзовому та чорному кольорі ця машинка для стрижки має вишуканий зовнішній вигляд та 3 рази вищу ефективність стрижки завдяки двигуну V3 Super Power.
Працює від мережі та акумулятора (до 75 хвилин). Для додаткової потужность використовується функція Auto Turbo Boost (для більш густих ділянок волосся).
Світлодіодний індикатор дасть вам знати, коли акумулятор розрядився і потребує зарядки.
Легко обирайте потрібне значення з-поміж 72 налаштувань довжини. Комфорт но стриже, завдяки гребням Comfort Glide, що регулюються (3-35 мм).
Машинка оснащена самозаточувальними леза з японської сталі.
Регульована насадка-гребінь для волосся та бороди Micro Fade (1-5 мм) з кроком регулювання 0,1 мм.
Швидке очищення без особливих зусиль. Машинка для стрижки волосся Power X Series X5 має знімний картридж з лезом, щоможна легко вийняти та промити під струменем води.
Гарантія 5 років + 1 додатковий рік за умови реєстрації на офіційному сайтіп ротягом 28 днів від дня покупки.
*У порівнянні зі стандартними машинками для стриження Remington.
| Комплектация | Машинка для стриження Насадка-гребінь 25-35 мм Насадка-гребінь 14-24 мм Насадка-гребінь 3-13 мм Регульована насадка-гребінь для волосся та бороди Micro Fade (1-5 мм) з кроком регулювання 0.1 мм Адаптер Щіточка для очищення Олія для змащування |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.49 х 5.09 x 5.17 см |
| Вага | 0.22 кг |
| Вага в упаковці | 0.53 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21.3 х 14.8 х 6.9 см |
| Тип керування | Регулювальне коліщатко |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Ni-Mh |
| Час заряджання акумулятора | 120 хв |
| Час автономної роботи | 75 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Знімний ніж Самозаточувальні ножі Швидке зарядження |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 35 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.