(0) |
| Комплектация | Щітка для чищення Масло Мішечок з тканини для зручного зберігання 4 пластикові насадки (3mm, 6mm, 9mm, 12mm) База Шнур для заряджання Гребінець |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.3 х 7.8 х 10.4 см |
| Вага | 0.24 кг |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21.4 х 7.9 х 10.5 см |
| Тип керування | Кнопкове |
| Додаткові характеристики | Заряджається від мобільного зарядного пристрою (до комплекту не входить) |
| Тип мотора | Роторний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Час автономної роботи | 45 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3 - 6 - 9 - 12 мм |
| Ширина ножа | 38 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання |
| Тип встановлення довжини | Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.