(0) |
Переваги:
| Комплектация | Практична підставка Зарядний пристрій/мережевий адаптер 2 гребінні насадки Щіточка для чищення Олія для різального механізму |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.5 х 4.7 х 3.7 см |
| Вага | 0.323 кг |
| Вага в упаковці | 0.483 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 23.2 х 17.8 х 6 см |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип мотора | Вібраційний |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Ni-Mh |
| Час заряджання акумулятора | 480 хв |
| Час автономної роботи | 40 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3-35 мм |
| Ширина ножа | 39 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Швидке зарядження |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 35 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.