(0) |
Відчуйте потужну продуктивність та точність з кожним рухом за допомогою Power-X Series X6.
Завдяки потужному двигуну V5 цей тример забезпечує 5-кратну продуктивність різання.
Функція додаткового приросту потужності Auto Turbo Boost (для більш густих ділянок волосся).
Працює від мережі та акумулятора (до 90 хвилин). Час до повного заряду акумулятора 60 хвилин. Світлодіодний дисплей показує залишковий час роботи приладу.
Модель має самозаточувальні леза з японської сталі преміум класу для якісного стриження навіть вдома.
Легко обирайте потрібне значення з-поміж 72 налаштувань довжини. Комфортно стрижіть, завдяки гребням Comfort Glide, що регулюються (3-35 мм).
Power-X Series X6 має 3 комфортні гребінці з покращеною конструкцією**:
Короткий гребінець має 10 налаштувань довжини від 3 мм до 13 мм.
Середній гребінець має 10 налаштувань довжини від14 мм до 24 мм.
Довгий гребінець має 10 налаштувань довжини від 15 мм до 35 мм.
Регульована насадка-гребінь для волосся та бороди Micro Fade (1-5 мм) з кроком регулювання 0,1 мм.
Швидке очищення без особливих зусиль. Power-X Series X6 має конструкцію, що повністю миється, тепер ще легше утримувати ваш пристрій у ідеальній чистоті.
* У порівнянні зі стандартними машинками для стриження Remington.
* У порівнянні з попередніми моделями.
| Комплектация | Машинка для стриження Насадка-гребінь 25-35 мм Насадка-гребінь 14-24 мм Насадка-гребінь 3-13 мм Регульована насадка-гребінь для волосся та бороди Micro Fade (1-5 мм) з кроком регулювання 0.1 мм Адаптер Щіточка для очищення Олія для змащування |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.49 х 5.1 x 5.17 см |
| Вага | 0.21 кг |
| Вага в упаковці | 0.59 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 21.3 х 14.7 х 6.8 см |
| Тип керування | Регулювальне коліщатко |
| Сфера використання | Побутовий |
| Живлення | Акумулятор Мережа |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Час автономної роботи | 90 хв |
| Встановлення довжини стрижки | 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35 мм |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання Вологе очищення Знімний ніж Підсвічування дисплея Самозаточувальні ножі Швидке зарядження |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки Телескопічні насадки |
| Матеріал лез | Сталь |
| Довжина стриження | 35 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.